В порівнянні (0)

Насоси для басейну

Сортування
Відображати:
Показано 1 по 20 із 132 (всього сторінок: 7)

Басейн при належному догляді може бути джерелом приємного дозвілля, оздоровлення та тренування організму. Але вода - це не одна тільки радість і задоволення для людей, це - місце проживання бактерій, мікробів і грибків. Профілактика та очищення води від забруднень здійснюється, в тому числі, фільтрами і насосами.

Однією з найважливіших деталей обладнання басейну є насос. Завдяки насосам для басейну забезпечується подача води і її циркуляція в штучній водоймі, а так само система механічної фільтрації.

Як вибрати насос для басейну?

Вибираючи насоси для басейну, дуже важливо враховувати такі фактори: якість води, яка буде наповнювати резервуар, умови монтажу насоса і параметри його підключення до трубопроводу.

Залежно від обсягу басейну і його конструкції вибирається один або кілька насосів такого виду, який забезпечить максимально зручне експлуатування штучної водойми. Якщо басейн надувний або каркасний, то один насос для басейну цілком впорається з основними завданнями. Стаціонарні басейни, які експлуатують максимально часто, потребують декількох насосів, де кожен буде відповідати за свою задачу: фільтрувати, створювати протитечію, забезпечувати роботу масажних струменів, фонтанів, водоспадів. Більше насосів потрібно монтувати за умови, що в басейні присутня розслаблююча зона (джакузі, масажна гармата) або зона розваг (штучна хвиля, водні атракціони).

Базове обладнання, без якого неможливе нормальне функціонування басейну, - це насоси, які забезпечують фільтрацію води. Насоси для фільтрації монтуються в технічному відділенні: вони займаються закачуванням води з подальшою її подачею на фільтр. Такий насос йде в комплекті з фільтруючим обладнанням, тому що збіг механізмів насоса і фільтра грає велику роль: фільтр зношується дуже швидко, неякісно очищає воду в тому випадку, якщо потужність насоса вище.

Насоси для атракціонів або релаксаційних зон встановлюють на додаток до головного насосу і підбираються під конкретну задачу. Цей насос дозволяє воді циркулювати в одному заданому місці, де буде встановлено джакузі або фонтан. Важливо пам'ятати, що вибирати такий насос потрібно з урахуванням відповідності розмірів водного резервуару і задачі, яку буде виконувати насос.

Де купити насос для басейну?

Насос для басейну - одна з найважливіших деталей при розробці та встановлення штучної водойми. Купити насоси для басейнів можна через інтернет в магазині Vodaplus.com.ua, де консультація з досвідченим менеджером дозволить зробити найбільш оптимальний вибір.

Для того, щоб басейн правильно функціонував, радував вас чистою водою без мула, бруду і різних мікроорганізмів, вода постійно циркулювала і очищалася, необхідне спеціальне обладнання. Важливою комплектуючої, є насос для басейну, саме завдяки насосу забезпечується подача і циркуляція води, а також її фільтрація, в тому випадку, коли використовується фільтр з насосом для басейну.

Асортимент насосів від Vodaplus

Наш спеціалізований інтернет-магазин Vodaplus представляє широкий асортимент різних насосів від перевірених виробників з гарантією якості. У нас Ви можете купити насос для басейну за найкращою ціною і з доставкою в потрібне місто України. Всього кілька кліків і ми доставимо вбрання обладнання в Одесу, Київ, Хмельницький, Дніпро та інші міста країни.

Залежно від типу басейну, його величини і частоти експлуатації, може бути досить одного насоса, який візьме на себе необхідні функції очищення, фільтрації, подачі води і т.д. Якщо мова йде про великий стаціонарному басейні, з зоною джакузі, водоспадами і іншими аксесуарами, тоді насос для басейну потрібно не один.

 У нашому онлайн каталозі ви знайдете великий асортимент різних насосів, серед них насос для басейну з піщаним фільтром і ін. У нас представлені такі знамениті бренди, як:

- Kripsol;

- Emaux;

- Aquaviva і ін.

Правильно підібраний фільтр насос для басейну дозволить забезпечити надійний захист води від розвитку шкідливих мікроорганізмів, зростання водоростей і інших забруднень. Дані комплектуючі зроблять відпочинок в басейні максимально комфортним, а догляд за водоймою гранично простим.

Переваги покупки насоса для басейну, а також інших комплектуючих в Vodaplus:

- доступні ціни від виробників;

- 100% гарантія якості;

- бездоганний сервіс від нашого персоналу;

- швидка доставка насосів для басейну в будь-який регіон країни;

- зручні способи оплати;

- великий асортимент;

- зручний і простий спосіб замовлення на сайті і ін.

Vodaplus - ваш надійний помічник у виборі якісного обладнання для басейнів і водойм!