Насоси для басейну

Сортування
Відображати:

Товар у наявності

6747.97 грн.

Товар у наявності

8970.19 грн.

Товар у наявності

8238.48 грн.

Товар у наявності

10298.10 грн.

Товар у наявності

8861.79 грн.

Товар у наявності

11084.01 грн.

Товар у наявності

9647.70 грн.

Товар у наявності

3685.64 грн.

Товар у наявності

3875.34 грн.

Товар у наявності

4878.05 грн.

Товар у наявності

4986.45 грн.

Товар у наявності

4850.95 грн.

Товар у наявності

5230.35 грн.

Товар у наявності

5176.15 грн.

Товар у наявності

8292.68 грн.

Товар у наявності

7967.48 грн.

Показано 1 по 16 із 100 (всього сторінок: 7)

Басейн при належному догляді може бути джерелом приємного дозвілля, оздоровлення та тренування організму. Але вода - це не одна тільки радість і задоволення для людей, це - місце проживання бактерій, мікробів і грибків. Профілактика та очищення води від забруднень здійснюється, в тому числі, фільтрами і насосами.

Однією з найважливіших деталей обладнання басейну є насос. Завдяки насосів забезпечується подача води і її циркуляція в штучній водоймі, а так само система механічної фільтрації.

Як вибрати насос для басейну?

Вибираючи насоси для басейну, дуже важливо враховувати такі фактори: якість води, яка буде наповнювати резервуар, умови монтажу насоса і параметри його підключення до трубопроводу.

Залежно від обсягу басейну і його конструкції вибирається один або кілька насосів такого виду, який забезпечить максимально зручне експлуатування штучної водойми. Якщо басейн надувний або каркасний, то один насос для басейну цілком впорається з основними завданнями. Стаціонарні басейни, які експлуатують максимально часто, потребують декількох насосах, де кожен буде відповідати за свою задачу: фільтрувати, створювати протитечія, забезпечувати роботу масажних струменів, фонтанів, водоспадів. Більше насосів потрібно монтувати за умови, що в басейні присутні розслаблююча зона (джакузі, масажна гармата) або зона розваг (штучна хвиля, водні атракціони).

Базове обладнання, без якого неможливе нормальне функціонування басейну, - це насоси, які забезпечують фільтрацію води. Фільтруючі насоси монтуються над басейном з огляду на технічної особливості: вони займаються закачуванням води з подальшим її підйомом на висоту до трьох метрів. Такий насос йде в комплекті з фільтруючим обладнанням, тому що збіг механізмів насоса і фільтра грає велику роль: фільтр зношується дуже швидко, неякісно очищає воду в тому випадку, якщо потужність насоса вище.

Насоси для атракціонів або релаксаційних зон встановлюють на додаток до головного насосу і підбираються під конкретну задачу. Цей насос дозволяє воді циркулювати в одному заданому місці, де буде встановлено джакузі або фонтан. Важливо пам'ятати, що вибирати такий насос потрібно з урахуванням відповідності розмірів водного резервуару і задачі, яку буде виконувати насос.

Де купити насос для басейну?

Насос для басейну - одна з найважливіших деталей при розробці та встановлення штучної водойми. Купити насоси для басейнів можна через інтернет в магазині Vodaplus.com.ua, де консультація з досвідченим менеджером дозволить зробити найбільш оптимальний вибір.